Balçova Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Balçova Kardeşler nakliyat

Evden Eve Nakliyat kapsamında 1980'lerden bu zamana faaliyet icra ettiğimiz dönem içinde sayısız birey, şirket ile devlet teşekkülüne hizmetlerde bulunmuş olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu alanda başlıca nakliye firmaları içinde yer almaktadır.

Müşterilerine kaliteli ve ayrıca güvenilir taşımacılık yapan Kardeşler Nakliyat, geçmişten gelen süre içerisinde sağlam referanslar kazanmıştır.

Kardeşler Nakliyat organizasyon altyapısı, şehir içi ve illerarası nakliyat faaliyet alanında opere ettiği 3 tane 6 tekerli ve 8 tane 10 lastikli lojistik kamyonu, şehiriçi asansörlü taşımacılık faaliyetlerinde kullandığı İki farklı gezici asansör aracı, eşya depolama işlemleri doğrultusunda 1000 metrekare kapalı bölgesi bulunan, güvenli deposu ve ayrıca taşınan her bir malzeme ve eşyaya uygun olarak seçilmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Aynı zamanda firmamızın, hizmet sağladığı birey ve kuruluşların eşya taşıma istemlerine ayrıntılı cevap verebilme gayesiyle görevlendirdiği, her biri kendi alanlarında deneyim sahibi ve tecrübeli eleman kadrosu bulunmaktadır.

"Teknoloji Taşınırken de Yanınızda" sloganıyla, hizmet sunduğu birey ve işletmelere bir söz veren kurumumuz, onların isteklerinin ekonomik, yüksek standartlarda, emniyetli bir biçimde ve doğru zamanda karşılanmasını başlıca kalite politikası bilmektedir.

» Kardeşler Nakliyat

 

Yorumlar

  • Tanju KARTAL

    Balçova'da asansörlü nakliyat yapan taşıma şirketlerini karşılaştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık firmasının diğer nakliyat firmalarına göre farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın taşınması hususunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyattan Tanju bey ile irtibatta olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hiçbir eşyam hasar almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Balçova'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

  • Feray ÖZDEMİR

    Balçova'da olan üç artı iki dairemin eşya nakliyesi işlerini Balçova Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Necati bey ve ekibi tamamen beklediğim gibi görevlerini ifa ettiler. Hiç bir şeye zarar vermeden dikkatli bir şekilde nakliyat işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde eşya transfer işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Ergün ÇEVİK

    Balçova'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliye şirketiyle taşındım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma hususunda iyi organize olmuş bir kurum. Mükemmel bir organizasyonları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve ayrıca düzgün hizmet verdiler. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.