şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşıma, şehir içi taşımacılık işlemlerine nispeten uzun mesafeli eşya taşıma biçimidir. Taşımacılık bakımından farkları bulunmamaktadır. İller arası taşımacılıkta uzaklık çoktur. Bu nedenden ötürü, söz konusu gaye doğrultusunda kullanılacak nakliye araçlarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve emniyetli olması gereklidir. Kuruluşumuzun yararınıza sunduğu illerarası taşıma kamyonları, dayanıklı ve darbe koruma özelliktedir.

Şehirler Arası Nakliye Ne manaya gelmektedir? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Günümüz nakliyat teknolojisinin gelişim göstermesiyle, kapalı kasalı vasıtaların konforu ve güvenliği çoğalmıştır. İller arası Nakliye süreçlerinde, en iyi kamyonları kullanmakta olan firmamız, seri ve sağlam nakliye işlemleri servis etmektedir. Yurdumuzun bütün şehirlerine şehirler arası taşıma hizmetleri veren kurumumuz, yurttaşlarımızın taleplerine en sağlam biçimde yanıt verebilmek konusunda, gereken ihtiyaç duyulabilecek şartları içselleştirmektedir. iller arası evden eve nakliye işlerinde, tecrübeli personel görev yapar. Bununla birlikte işletmemizin uyguladığı elit çalışma şekilleriyle son derece hassas taşımacılık işleri gerçekleşmektedir.

İller arası Nakliyat İşlemleri?

Ekpertiz işlemiyle taşıma faaliyetleri start alır ve gerekli araç, eksper tarafından saptanır. Anlaşma sonrası taşınacak mekanda mevcut bulunan tüm eşyalar teminat altına alınır. Kırılgan eşya ve malzemelerin kendine özgü paketleme malzemeleriyle korunaklanması ve diğer eşya ve malzemelerin korunaklanması aşamasından hemen sonra, asansör kullanılarak kapalı kasalı araca, tüm eşya ve malzemeler yüklenir. Öncelikle hacimli ve dayanıklı eşyalar istiflenir ve akabinde kırılabilir eşya ve malzemeler istiflenir.

Çelik kasalı nakliyat vasıtalarımızın hassas yük taşımacılığı faaliyeti sebebiyle özgün bir şekilde üretilmesiyle, şehirlerarası nakliyede eşya güvenliği tam anlamda sağlanmaktadır.

Organizasyonumuz için Müşteri memnuniyeti potansiyelimizin asıl nedenidir.

İllerarası taşımacılık alanında, paketleme ve kolileme faaliyetleri ayrıcalıklıdır. Uzun mesafelerin problemleri ile yük ve eşyaların taşınacağı ilin genel yapısı hesaplanır ve bu doğrultuda ambalajlama metodları yerine getirilir. Paketleme işlemi sonrası istifleme işlemi yerine getirilir. Titiz bir şekilde yapılan paketleme ve istifleme ile eşya ve malzemeleriniz tahribat almamaktadır. İller arası taşıma için zorunluluk arzeden tüm resmi evraklarımız bulunmaktadır. Şoförlerimiz uzman, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan kişilerdir. İşletmemizin ve elemanlarımızın temin etmiş bulunduğu izin belgeleri neticesinde, güzergahta çıkacak tüm resmi ve gayriresmi problemler ortadan kaldırılmıştır. Şirketimiz tüm işlemlerde dikkatlice davranmaktadır.

Şehirler arası taşıma ücretleri, gidilecek ilin uzaklığı, kapalı kasa taşıma aracının durumu, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının büyüklüğü gibi koşullara göre farklılık arzedebilir. Kuruluşumuz, şehirler arası nakliyat konusunda en elverişli seçeneklerle fiyat belirlemektedir.

 

Yorumlar

  • Tanju KARTAL

    Balçova'da asansörlü nakliyat yapan taşıma şirketlerini karşılaştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık firmasının diğer nakliyat firmalarına göre farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın taşınması hususunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyattan Tanju bey ile irtibatta olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hiçbir eşyam hasar almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Balçova'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

  • Feray ÖZDEMİR

    Balçova'da olan üç artı iki dairemin eşya nakliyesi işlerini Balçova Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Necati bey ve ekibi tamamen beklediğim gibi görevlerini ifa ettiler. Hiç bir şeye zarar vermeden dikkatli bir şekilde nakliyat işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde eşya transfer işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Ergün ÇEVİK

    Balçova'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliye şirketiyle taşındım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma hususunda iyi organize olmuş bir kurum. Mükemmel bir organizasyonları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve ayrıca düzgün hizmet verdiler. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.