Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Balçova

Şirketimiz Balçova Ofis Nakliye kurumları arasında sağlam organizasyon özelllikleri ve aynı zamanda koşulsuz müşteri memnuniyeti bakış açısına sahip önemli bir kurumdur.

Büro taşımacılığı diğer nakliyat türlerinden ayrıcalıklı olarak daha kapsamlı dikkat ve de ehliyet isteyen bir taşıma şeklidir.

İşyerinizin taşınması konusundaki ihtiyacınıza binaen firmamıza telefon açtığınız zaman ilk önce nakliye uzmanımız adresinize gelerek iş yerinizin taşıma koşullarını tetkik eder. Analiz işlemi bittikten sonra etüt çalışması çıkartılır.

Nakil günü taşımamn daha süratli ve karışıklıktan uzak yapılabilmesi gayesiyle ofis bölüm bölüm çalışılarak taşınır. evrak dolapları ve büro mobilyalarının söküm işlemleri daha süzenli olabilmesi nedeniyle kendinden şarjlı vidalama kullanılmaktadır. Bütün iş yeri eşya ve malzemeleri avrupadan ithal ettiğimiz özel malzemelere sarılır. Evraklar ile diğer aksesuarlar kolilere yerleştirilir ve üzerine gereken açıklayıcı bilgi yazılarak karışıklıkların önüne geçilir.

Kurumumuz büro nakliye hizmetlerini teminat kapsamına almaktadır.

Balçova Ofis Taşıma faaliyetlerinde senelerdir önder konumunu muhafaza etmekte olan kuruluşumuz Kardeşler Nakliyat, güven ve profesyonellik ile işyeri taşıma gereksiniminde olanlara hizmet vermektedir.

 

Yorumlar

  • Tanju KARTAL

    Balçova'da asansörlü nakliyat yapan taşıma şirketlerini karşılaştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık firmasının diğer nakliyat firmalarına göre farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın taşınması hususunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyattan Tanju bey ile irtibatta olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hiçbir eşyam hasar almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Balçova'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

  • Feray ÖZDEMİR

    Balçova'da olan üç artı iki dairemin eşya nakliyesi işlerini Balçova Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Necati bey ve ekibi tamamen beklediğim gibi görevlerini ifa ettiler. Hiç bir şeye zarar vermeden dikkatli bir şekilde nakliyat işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde eşya transfer işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Ergün ÇEVİK

    Balçova'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliye şirketiyle taşındım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma hususunda iyi organize olmuş bir kurum. Mükemmel bir organizasyonları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve ayrıca düzgün hizmet verdiler. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.