evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve taşımacılık etkinlikleri, eşya nakli etaplarının, mobilya, ev cihazları veya öteki ev eşyalarının zarar almaması düşüncesi nedeniyle mecburi düzenlemelerin yapılması kapsamında, tertipli bir şekilde icra edilmesidir. Nakledilecek tüm malzemelerin toplanması, ambalajlanarak korumaya alınması, nakliye kamyonu ile taşınacakları eve nakledilip istenilen alanlarına yerleştirilmesi aşamalarını ihtiva eder.

Evden Eve Taşıma Neyi İfade Eder? Ne şekilde Yapılır?

Evden Eve Taşımacılık, evde olan materyal ve eşyaların yeni mekana transfer dilmesinde, eşyaların hasar görmesini ortadan kaldırıcı tedbirlerle beraber, tecrübeli personel tarafından demontaj ve kurulum işlemlerinin de yerine getirildiği uzman bir nakliyat yöndemidir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve Taşıma sadece eşyaların nakledilmesi amacıyla olabileceği gibi, nakledilecekleri evde eşyaların kurularak kullanıma hazır bir şekle getirilmeleri şeklinde de yapılabilmektedir.

Evinizde bulunan eşyaların zarara karşı korunması amacıyla, oldukları yerde parçalarına ayırma işlemleri ve ambalajlama işlemleri yapılarak yeni bir eve taşınması ile tekrar monte edilmeleri ve tasarrufa hazır bir şekle getirilmesi işlemleri evden eve taşımacılık süreçlerinin içeriğini oluşturmaktadır.

Nakliyat işleminin en önde gelen etabı ve unsuru haline gelen evden eve nakliyat, işinin sahiden mahiri bir firma tarafından yapılmadığı taktirde önemli ve telafisi olanak dahilinde olmayan zor durumlara sebeb olabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için emanet ettiğiniz şirketin, mesleğinde yetkin ve tecrübeli bir personeli, çelik kasalı evden eve nakliyat araçları ve sağlam kurumsal altyapısı ile emniyet telkin eden bir kurum olması gereklidir.

Evden eve taşımacılık sektöründe ilk önce ehemmiyet gösterilmesi gerekli husus ambalajlamadır. Taşınacak mobilya, araç gereç ve evinizde bulunan eşyaların, kullanma yerlerine göre belirtilen farklı ambalaj malzemeleriyle sarılarak nakliyat amacıyla hazır duruma getirilmeleri fazlasıyla gereklidir.

Nitelikli ve yeterli bir destek ile sıkıntısız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşıma nedir? sorusunu çok sayıda kişi sormakta ve bu kavramın sadece taşınma olarak düşünülmesi de eksik bir malumat olarak benimsenmektedir. Ev taşıma işleminde direkt olarak eyleme başlamadan evvel, makul bir taslak oluşturulmalıdır.

Şirketimizin alanında ustalaşmış ve aynı zamanda tecrübeli ekibi yardımı ile, taşınmanın tüm sıkıntısından şüphesiz uzak kalabilir ve az bir zamanda taşınacağınız yere taşınabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Kapsamında Yerine getirilen İşlemler

- Eksper incelemesi: Eşya taşıma programının tam içeriğiyle uygun uygulanması adına taşınacak mekanda tetkik amacını belirten ve firmamızın ücretsiz icra ettiği ekspertiz servisimizden faydalanmalısınız.

- Sigortalama: Taşıma sigortası, eşya ve yüklerinizi nakil aşamaları sırasında muhtemel ve hesap edilmeyen durumlara ve hasarlara karşı güvence içerisinde bulundurur.

- Söküm ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizin uygun şekilde sarımı, kamyon veya tıra dengeli istiflenebilmesi ve zarar görmeden sevk edilmesi amacıyla sökme işlemleri yetkili elemanlarımız tarafından yerine getirilmektedir. Bununla beraber Elbise dolapları gibi sökümleri yapılmış eşyalarınız, yeni yerleşim adresinizde belirlediğiniz şekilde konumlandırılarak tekrar ekibimiz tarafından monte edilir.

- Ambalaj seçimi ve Taşınan malzemelerin ambalajlanması: Evinizde bulunan tüm materyaller ve diğer ev eşyaları için değişik ambalaj materyali kullanılmak suretiyle sarım işlemleri icra edilmektedir.

- Araca yükleme: Demonteleri ve de paketlemesi yapılan mobilya ve diğer malzemelerinizin taşıma sırasında sarsıntılara karşı muhafazaları, taşıma aracına düzgün yerleştirilerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenen yerleşim yerine nakledilen ve kurulumları yapılan eşyalarınız sizlerin belirlediğiniz şekilde konumlandırılır ve kullanılmaya hazır edilir.

- Ev eşyası barındırma: Ev eşyası depolama hizmeti sunan işletmemize ulaşmak suretiyle gereken korunaklı sandıklarınızı talep edebilir, birinci sınıf ve güvenli ev eşyası depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Şirketimizce Evden eve nakliyat kapsamında özellikle eşya emniyetliliği noktasına ayrıntılı olarak dikkat edilmektedir. Kurumsal bir teşekkül olmanın gereği olan profesyonel bakış açısı sayesinde, taşınan malzemelerin çalınması yahut tahrip olması gibi hadiselerin önüne geçilir.

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda kuruluşumuzun tatbik ettiği fiyatlandırma politikasıyla, her kişi kaygısızca söz konusu hizmetimizden faydalanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin sorunsuz bir biçimde ve güvenilir koşullar kapsamında nakledilmesi ve konumlandırılması için, şirketimize daima itimat edebilirsiniz.