Eşya Depolama

Balçova Eşya Depolama

Depolama, firmamızın ifa ettiği profesyonel hizmetlerden biridir. Eşya depolama, herhangi bir eşya çeşidinin (örneğin makineler ve motosikletler, ofis eşyaları, konutlarınızda fazlalık olan eşyalar, muhafaza etmek zorunda olduğunuz fazlalık eşya ve malzemeler, önemli kutular ve buna benzer tüm eşyalar) sağlam depolarda ve hususi sandıklarda depolanması işlemine denilmektedir.

Kuruluşumuz, Balçova'da ev nakliyat ve ofis nakliye işlemleriyle birlikte, müşterilerinin istemleri çevresinde ekonomik bir fiyatlandırmayla belirli süreliğine eşya depolama hizmetleri de sunmaktadır. Senelik yahut daha uzun periyotta depolama taleplerinde 1 kereliğine mahsus olmak üzere nakliye bedelsizdir.

7 / 24 güvenlik sistemiyle koruma altında bulunan depolama merkezlerimiz, yangın, soygun ve bunlar gibi olumsuz koşullara karşılık da sigorta kapsamındadır.

Balçova Kardeşler Nakliyat ve Depolama firmasınca tespit edilen eşya depolama maliyetleri, fazlasıyla makuldür. Önceden belirtilen haricinde ekstra ücret tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün maliyet, planlamada müşterilerimize bildirilmektedir. Müşteri tatmininin esas alındığı eşya barındırma hizmetinde, mecburiyet arzeden tüm öğeler kurumumuzca hesap edilmiştir.

 

Yorumlar

  • Tanju KARTAL

    Balçova'da asansörlü nakliyat yapan taşıma şirketlerini karşılaştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık firmasının diğer nakliyat firmalarına göre farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın taşınması hususunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyattan Tanju bey ile irtibatta olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hiçbir eşyam hasar almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Balçova'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

  • Feray ÖZDEMİR

    Balçova'da olan üç artı iki dairemin eşya nakliyesi işlerini Balçova Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Necati bey ve ekibi tamamen beklediğim gibi görevlerini ifa ettiler. Hiç bir şeye zarar vermeden dikkatli bir şekilde nakliyat işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde eşya transfer işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Ergün ÇEVİK

    Balçova'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliye şirketiyle taşındım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma hususunda iyi organize olmuş bir kurum. Mükemmel bir organizasyonları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve ayrıca düzgün hizmet verdiler. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.