asansörlü nakliyat

Balçova Asansörlü Nakliyat

Taşınmak insanlar açısından güç ve karışık bir külfet durumunda bulunsa da sektörel ve yöntemsel gelişimler neticesinde bu senelerde ciddi şekilde kolaylaşmış ve emniyetli bir hale gelmiştir.

Asansörlü taşıma veya büro taşıma, bu nakliyat biçimlerinden birisidir ve taşınmayı ciddi biçimde basitleştirmiştir. Taşınmaları güç ve büyük yük ve eşyaların, asansörlü nakliye aracılığı ile sevk edilmesi, daha az bir sürede ve nispeten güvenceli bir şekilde icra edilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan nitelikli bir nakliye kuruluşu desteğiyle taşınmak eskisi kadar çetin olmayacak ve adeta keyif verecektir.

Taşıma süreçleri öncesi taşıma planı gerçekleştirilir. Taşınacak malzeme ve materyallerin belirlenmesi sonucunda taşıma asansörünün kullanımının gerekli olabileceği malzeme ve materyallerin durumunda, nakliyat planına asansör kullanımı da ilave edilir. Asansör yardımıyla insan kuvvetinin yeterli olmadığı ağırlıkta ve irilikte bulunabilecek ev eşyaları, kolaylıkla taşınabilir. Asansörlü eşya taşıma faaliyetleri, nispeten az zamanda neticelendirilir. İnsanların oldukça geniş bir sürede taşıyabildiği eşya ve malzemeler, asansörlü nakliye işlemleri yardımıyla dakikalar içerisinde yeni konumlarına taşınabilir.

Asansörlü taşıma alanlarında kendi kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren firmamız, eşyalarınızın emniyetli bir şekilde nakledilmelerini sağlar.

 

Yorumlar

  • Tanju KARTAL

    Balçova'da asansörlü nakliyat yapan taşıma şirketlerini karşılaştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık firmasının diğer nakliyat firmalarına göre farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın taşınması hususunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyattan Tanju bey ile irtibatta olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hiçbir eşyam hasar almadı. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Balçova'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

  • Feray ÖZDEMİR

    Balçova'da olan üç artı iki dairemin eşya nakliyesi işlerini Balçova Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Necati bey ve ekibi tamamen beklediğim gibi görevlerini ifa ettiler. Hiç bir şeye zarar vermeden dikkatli bir şekilde nakliyat işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde eşya transfer işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Ergün ÇEVİK

    Balçova'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliye şirketiyle taşındım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma hususunda iyi organize olmuş bir kurum. Mükemmel bir organizasyonları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve ayrıca düzgün hizmet verdiler. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.